Deda La Vida

Proje Yılı

2018

Daire

182 Adet

Dükkan

10 Adet

Deda La Vida, lüks yaşam standartlarının bir adım önünde, en yeni teknoloji ile konforu birleştiren yepyeni bir modern konut projesidir.

Deda La Vida, Denizli Cinkaya Bulvarı’nda 6 blok olarak inşa edildi. Bay-bayan açık ve kapalı yüzme havuzundan fitness salonuna, ogs sistemi ile güvenliğin sağlanacağı kapalı otoparktan spor tesisine, çocuk oyun parkından yürüyüş yollarına, türk hamamından saunaya, toplantı salonuna kadar lüks yaşamın tüm gereksinimlerini içinde barındıran modern bir yaşam kompleksidir.

Deda La Vida, Tüm dairelerde akıllı ev sistemi ile bir dokunuşla, enerji kullanımını en aza indirebilme imkanı sağlayan, her şeyi açıp kapatabileceğiniz (Elektrik, klima, panjur, su, doğalgaz), Bu sistemle konforun ön planda tutulması amaçlanmaktadır.

Deda La Vida, Denizli’de inşaat sektörünün lider firması Deda Deri Giyim Tekstil Rest. Düğün Salonları İnşaat İşl. San. Tic. Ltd. Şti’nin prestij projesidir.

Deda La Vida, hem mimari yapısı hem de konut sahiplerine sunduğu lüks sosyal yaşam alanları ile bu güne kadar Denizli’de yapılan konut projelerinden çok farklı bir yapıya sahiptir.
Deda La Vida, size dünya standartlarındaki modern konut ve yaşam anlayışını getiriyor.

Deda La Vida, Denizli manzarasına karşı konumlanmış, temiz havası ve açık manzarası ile çok özel bir lokasyonda konumlanıyor. Projemizi tasarlarken, konumlandığı açıdan görünen eşsiz manzaraya bakan herkesin ağzından benzer cümlelerin döküldüğünü gördük; ‘hayat burada yaşanır’ diyordu

Bu nedenle İspanyolca’da ‘hayat’ anlamına gelen ‘La Vida’nın projemiz için en uygun isim olacağını düşündük;